WYPEŁNIACZ ECO


- jest przyjazny dla środowiska naturalnego gdyż wykonany jest na bazie skrobi, dzięki czemu jest w stu procentach biodegradalny i nietoksyczny.
Po jednorazowym wykorzystaniu skropak może być z powodzeniem użyty ponownie jako wypełniacz do opakowań, lub szybko i bezpiecznie zutylizowany poprzez rozpuszczenie w wodzie lub kompostowanie. Produkt jest bezpieczny dla zwierząt domowych i gospodarskich..


WYPEŁNIACZE "S" i "CHIPS"


- idealnie nadają się do wypełnienia przestrzeni wewnątrz opakowania Cechą szczególną jest bardzo wysoka wydajność, nieograniczony okres przechowywania oraz minimalna waga co ma wpływ na ograniczenie kosztów transportu.
Wypełniacze typu "S" i "CHIPS" są przyjazne środowisku naturalnemu. Wypełniacze w 100% nadają się do recyklingu, nie zanieczyszczają wód gruntowych. Wypełniacze są wykonane z surowca (EPS), który stosuje się w produkcji opakowań do żywności.


WYPEŁNIACZ W POSTACI PODUSZEK WYPEŁNIONYCH POWIETRZEM


- Oferowane urządzenia wytwarzają gotowe do użycia wypełnienia do kartonów w postaci poduszek napełnionych powietrzem.
Zaletą oferowanych systemów jest możliwość produkowania wypełniaczy w dowolnym czasie, miejscu oraz według bieżących potrzeb, bez potrzeby składowania ich w magazynie. Urządzenia nie zajmują dużo miejsca a większość z nich jest niewielkich rozmiarów. Można je ustawić na regale lub skorzystać ze stojaków które również bezpłatnie mamy w ofercie. .